Zeytin Tepesi Dizisi

Zeytin Tepe Dizisi

Anasayfa Yerli Diziler 11 Ocak 2014 45 Okunma

Günün Fırsatı
Zeytin Tepesi Dizisi

Günün Fırsatı

Zeytin Tepesi Dizisi Oyuncuları :
Aslıhan Gürbüz
Ayça Varlıer
Hakan Karahan
Zerrin Sümer
Atilla Saral
Tayanç Ayaydın
Salih Bademci

Zeytin Tepesi Dizisi Yapımcısı :
Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan – Fatih Aksoy

Zeytin Tepesi Dizisi Yönetmeni :

Barış Yöş

Zeytin Tepesi Senaryosu :

Gülnaz Saraçoğlu

Zeytin Tepesi Dizisinin Konusu :

Bir sahil kasabasında para, iktidar ve hırsları için akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya tereddüt etmeyen erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, genç bir kızın meydan okumasını konu alacak.

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi…Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar.
İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir.
Dizi boyunca, para, iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.
8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık’ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener’i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır.
Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur.
Aynı karakterlerine yaptığı gibi…

Zeytin Tepesi Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak :

Kanal d

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zeytin Tepesi Dizisi, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Günün Fırsatı

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co